הדפס

אגודות הידידים בחו"ל מסייעות לאגודה למלחמה בסרטן בפעילותה למען החולים ונגד המחלה.

אשת קשר לאגודות הידידים:

גב' נויימי רובינשטיין

דואר אלקטרוני: noemier@cancer.org.il

טל: 03-5721658
פקס: 03-5719578

Ms. Noëmie Rubinsztejn : noemier@cancer.org.il

Tel.: +972-3-572.16.58

Big-Bullet-SQR.gif Canada

E-Mail of Mr. Rachlis: erachlis@gmail.com

E-Mail of Mr. Katan: benzi.katan@gmail.com

Website:  http://www.cfica.org

Big-Bullet-SQR.gif Germany

bullet_3 BERLIN

C/o Mr. Michael Zehden

Deutsch Israelische Hilfe für Krebskranke Kinder e.V   

Mr. Michael Zehden

Mrs. Julia Sengewitz

Tauentzienstrasse 7a

B-10789 Berlin

Germany

E-Mail: j.sengewitz@albeck-zehden.de        

bullet_3 FRANKFURT

Chairperson - Mrs. Orna Knoch

Frankfurter Gesellschaft der Freunde und Förderer der Krebsbekämpfung in Israel e.V

Kaiserstrasse 56

D - 60329 Frankfurt

Germany                                                                                               

E-Mail: knoch@alter-kanzlei.de

Website: http://www.israelkrebshilfe.de/

bullet_3 MUNICH

Chairperson - Mrs. Anita Kaminski

Gesellschaft zur Förderung der Krebshilfe in Israel, Komitee für Bayern, Munich  

Böcklin Strasse12

D - 80636 Munich

Germany

E-Mail: anita@kaminskis.net

Big-Bullet-SQR.gif switzerland

Chairperson - Dr. Ronald Fried

Verein zur Förderung der Krebsforschung in Israel

Burgunderstrasse 42

CH - 4051 Basel

Switzerland 
E-Mail: rfried@hin.ch
 Website - http://www.gastropraxis-fried.ch/

Big-Bullet-SQR.gif The Netherlands

Chairperson - Mr. Robert Drake

Friends of the Israel Cancer Association In Holland Stichting B.K.I.

Register Amsterdam Nr. 204207 

Vijverweg 11

NL - 2243 HR Wassenaar

The Netherlands
E-Mail: drake@tip.nl

Big-Bullet-SQR.gif United Kingdom

Chairperson - Mrs. Vered Aaron

Honorary Treasurer - Mr. Martin Paisner

Friends of the Israel Cancer Association

Registered Charity No. 260710

c/o Berwin Leighton Paisner LLP

Adelaide House

London Bridge

London EC4R 9HA

United Kingdom

E-Mail of Mrs. Aaron: veredaaron@hotmail.com

E-Mail of Mr. Paisner: martin.paisner@blplaw.com

Big-Bullet-SQR.gif United States of America                                                

Executive Director - Mrs. Jill Cooper

Israel Cancer Association USA

525 South Flagler Drive, Suite 202                                                         

West Palm Beach
33401 Florida

United States of America                              

Tel.: +1-561-832.92.77
Fax: +1-561-832.93.37
E-Mail: jcooper@icausa.org
Website - http://www.icausa.org/
סרטן תרומה
المواد في الموقع فقط لاعطاء المعلومات وهي ليست بمثابة توصية طبية، او توصية مهنية او بديل لاستشارة أخصائي في كل مجال.
|
© جميع الحقوق محفوظة لجمعية مكافحة السرطان