"בריא וטעים" - חוברת מתכונים בריאים מאת פיליס גלזר

הדפס

"בריא וטעים" מאת פיליס גלזר

האגודה למלחמה בסרטן השיקה חוברת מתכונים חדשה בשם "בריא וטעים", שהכינה עבורה פיליס גלזר.

 

בחוברת  ניתן למצוא מגוון מתכונים ייחודים, בריאים, מהירים להכנה וטעימים!

 

לכל מתכון צורף טיפ ייחודי, המתייחס למרכיבים שונים במתכון ומסייע להפוך אותו לבריא יותר. בכתיבת הטיפים השתתפה לימור בן חיים, דיאטנית קלינית מהמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי , המנחה קבוצות בישול בריא באגודה למלחמה בסרטן.

bul3 לצפיה בחוברת המתכונים

פיליס גלזר מציינת: "להבדיל ממזונות רבים שאנו אוכלים, לכל אחד מהמתכונים המצורפים יש ערך נוסף - כל אחד מהם מכיל רכיבים בריאים המסייעים לנו בהגברת האנרגיה והחיוניות, בשיפור ההרגשה ובשמירה על היופי הטבעי שלנו."

 

בחוברת ניתן למצוא מתכונים בריאותיים ומזינים המתאימים לארוחת בוקר, כמו מאפין שיבולת שועל, או  ממרח זיתים טבעוני, מתכונים לילדים, כמו שניצל בציפוי קמח חומוס וזעתר, צ'יפס בטטה אפוי ופלאפל בתנור, ואפילו קינוחים בריאים, כמו טראפלס חלבה, חטיפי אנרגיה ועוד, ועוד.

לדברי מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "המחקרים הרבים המצביעים על תזונה נכונה, כאחד הגורמים במניעת מחלות סרטן שונות, הביאו לכך שהאגודה למלחמה בסרטן יזמה את הפקת החוברת החדשה, ואשר תופץ בחינם לכל דורש.

 

האגודה למלחמה בסרטן פועלת לאורך השנים להעלאת מודעות הציבור לחשיבות אימוץ אורח חיים בריא, במטרה להפחית את התחלואה והתמותה ממחלות הסרטן.

אנו מודים לפיליס גלזר, שמקדמת מזה שנים רבות את נושא הבישול הבריא, על שנרתמה למשימה חשובה זו, ותרמה מזמנה, ממרצה ומהידע הנרחב שלה בתחום".

 

  

כיצד ניתן להזמין את חוברת המתכונים "בריא וטעים"?

ניתן להזמין את החוברת על ידי מילוי הטופס המופיע למטה או בשיחת טלפון לטלמידע של האגודה למלחמה בסרטן בטל' 1-800-599-995.

 

חוברת המתכונים היא ללא תשלום.

bul3 לצפיה בחוברת המתכונים

סרטן תרומה
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
בניית אתרים
|
|
|
© כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל