מרפאות ייחודיות לחולים ומחלימים מסרטן

הדפס
בדף זה ניתן מידע אודות מרפאות ייחודיות לחולים ומחלימים. ברוב המקרים ניתן לקבל מקופת החולים טופס 17 לקבלת שרות במרפאות אלו, ללא תלות בקופת החולים בו מבוטח המטופל.

מרפאה לטיפול בכאב עמיד לחולים אונקולוגים באיכילוב

על מנת לתת מענה לחולים אונקולוגיים שהכאב הוא המרכיב העיקרי בשגרת יומם ולא ניתן לשלוט בו באמצעים מקובלים, ואשר הם מתאימים, מבחינת מצבם הפיזי לפרוצדורה פולשנית, נפתח במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי,  שרות חדש - מרפאת פליאציה נוירוכירורגית לחולים אונקולוגיים.

 

זהו שירות ייחודי הפועל במסגרת המערך האונקולוגי לטובת חולים מכל רחבי הארץ, אשר שם לעצמו למטרה לאתר את חלון הזמן שבו טיפול מסוג זה יכול להביא הקלה משמעותית לחולה,  תוך התאמה לתוכנית הטיפול הרגילה במחלה.

bul3 לחצו כאן למידע מורחב

היחידה לאשפוז יום שיקומי נוירו-אונקולוגי בשיבא

השרות הנוירו אונקולוגי מיועד למטופלים המתמודדים עם מחלת הסרטן ואשר מערכת העצבים שלהם נפגעה.

 

השרות מבוסס על גישה שיקומית רב תחומית, מונחה על ידי רופא מומחה בשיקום נוירולוגי ומהווה חלק מהמחלקה לשיקום נוירולוגי במרכז הרפואי שיבא.

 

היחידה משרתת את מבוטחי כל קופות החולים.

 

ליצירת קשר: טל: 03-5303745 בין השעות 8:00 - 15:00 
פקס: 03-5305179

מרפאות עור לחולים אונקולוגים

במספר מרכזים רפואיים ניתן להעזר במרפאות לחולים אונקולוגים להם בעיות עוריות כתוצאה מהמחלה או מהטיפולים.
לרשימת המרפאות ופרטי התקשרות - לחץ כאן

המחלקה הארצית לאורתופדיה אונקולוגית באיכילוב

המחלקה מטפלת בחולים הסובלים ממחלות גידוליות ומטבוליות (אונקולוגיות או כמו אונקולוגיות) במערכת השלד (עצמות ופרקים) והרקמות הרכות, במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי, איכילוב.

במחלקה צוות רב-תחומי המטפל בגישה כוללנית לאורך כל חיי המטופל. הצוות מטפל במבוגרים ובילדים. כל חולה רשאי לפנות ולקבל טיפול במחלקה, ללא קשר למקום מגורים או שייכות לקופת חולים.

לזימון תור יש לשלוח לפקס 03-6974690 הפניה מרופא בצרוף פרטים להתקשרות.
טלפון המחלקה 03-6973291

סרטן תרומה
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. נא לעיין בתנאי השימוש באתר.
בניית אתרים
|
|
|
© כל הזכויות שמורות לאגודה למלחמה בסרטן בישראל